Gvidas Gineitis prisidėjo prie įvarčio į Italijos čempionų vartus

Lietuvos futbolo talentas Gvidas Gineitis pirmą kartą pasirodė „Torino“ starto sudėtyje šį sezoną per „Serie A“ rungtynes. Ir ne bet kokias, o su Italijos čempionais Milano „Inter“ futbolininkais.

Gvidas Gineitis parodė savo talentą akistatoje su praėjusio sezono stipriausia Italijos komanda.

20-metis saugas iš Mažeikių atliko rezultatyvų perdavimą Duvanui Zapatai, kai „Torino“ puolėjas 36 minutę pelnė įvartį.

Taip „Torino“ sušvelnino rezultatą (1:2) sudėtingose rungtynėse Milane.

„Torino“ anksti liko dešimtyje „San Siro“ stadiono aikštėje, nes 20 minutę Guillermo Maripanas buvo pašalintas iš aikštės dėl šiurkščios pražangos.

Tada Marcusas Thuramas pelnė du įvarčius „Inter“, pasižymėjęs 25 ir 35 minutę.

Nors „Torino“ iškart sušvelnino rezultatą, 60 minutę M.Thuramas pykštelėjo trečią įvartį.

Netrukus, 62 minutę Turino komandoje G.Gineitis užleido vietą aikštėje Ivanui Iličiui.

Vida Press nuotr./Gvidas Gineitis

27 metų prancūzo „hat-trick“ leido atsipalaiduoti Milano „Inter“ šeštadienio rungtynėse, bet „Torino“ nepasidavė ir 85 minutę Nikola Vlašičius įvarčiu iš 11 m baudinio pavertė rezultatą į 2:3 bei privertė pasijaudinti Italijos čempionų titulą ginančią komandą.

Šį sezoną „Inter“ užima antrąją vietą, per 7 rungtynes surinkusi 14 taškų.

Čempionate pirmauja „Napoli“ klubas, penktadienį 3:1 namie įveikęs „Como 1907“ ekipą ir padidinęs taškų kraitį iki 16.

„Torino“ su 11 taškų po 7 mačų rikiuojasi šeštoje vietoje.

Primename, kad G.Gineitis yra žaidęs starto sudėtyje praėjusį sezoną, bet dėl traumos jam teko praleisti ne vieną mėnesį be žaidimo.

Šį sezoną treneris Paolo Vanoli jau buvo leidęs lietuvį į aikštę po keitimo, o šeštadienį pirmą kartą įtraukė į startinį vienuoliktuką „Serie A“ rungtynėms.