H.Kane'o šou ir įvartis 14-ą rungtynių sekundę – „Bayern“ triuškino savo varžovus

Harry Kane'as pelnė tris įvarčius, o Miuncheno „Bayern“ Vokietijos pirmenybėse iškovojo įspūdingą pergalę – rezultatu 6:1 sutriuškino Kylio „Holstein“ ekipą.
Harry Kane'as
Harry Kane'as / „Scanpix“ nuotr.

„Bayern“ pasižymėjo jau 14-ą mačo sekundę, kai kamuolį į vartus pasiuntė Jamalas Musiala.

Tai greičiausias „Bayern“ įvartis per pastaruosius 26 metus, ir trečias greičiausias klubo istorijoje, nusileidžiantis tik Lotharo Matthauso įvarčiui (13 sek.) į Hamburgo vartus 1986 m., ir Giovane Elberio įvarčiui (11 sek.) į Menchengladbacho „Borussia“ vartus 1998 metais.

H.Kane'as mušė 7-ą, 43-ią ir 90+1 minutėmis bei atliko rezultatyvų perdavimą J.Musialai.

„Bayern“ gretose taip pat pasižymėjo Michaelas Olise (65 min.), o kartą šeimininkai patys nukreipė kamuolį į savus vartus (13 min.).

Paguodos įvartį Kylio komanda pelnė 82-ą minutę – pasižymėjo Arminas Gigovičius.

Visas trejas rungtynes laimėjęs „Bayern“ pirmauja Vokietijos lygoje.