Įdomybės Anglijoje: „Man Utd“ neįveikė „Everton“, o „Tottenham“ suklupo namuose

Dėl vietų kito sezono UEFA Čempionų lygoje besivaržančios „Manchester United“ ir Londono „Tottenham Hotspur“ komandos sekmadienio vakarą Anglijos „Premier“ lygoje švaistė brangius taškus.
Dele Alli nusivylimas
Dele Alli nusivylimas / „Scanpix“ nuotr.

„Man Utd“ išvykoje atsiliko nuo Liverpulio „Everton“ po ankstyvo Dominico Calwerto-Lewino įvarčio 3-ąją minutę, tačiau situaciją po šeimininkų klaidos tolimu smūgiu 31 min. pataisė Bruno Fernandesas.

Antrajame kėlinyje įvarčių pasiekta nebuvo ir komandos rungtynes užbaigė lygiosiomis – 1:1.

„Scanpix“ nuotr./„Manchester United“ futbolininkai

Kitame susitikime dusyk pirmavęs „Tottenham“ klubas namuose skaudžiai 2:3 nusileido „Wolverhampton“.

Pirmąjį įvartį Jose Mourinho auklėtiniai pasiekė dar 13 min. – iš artimos distancijos pasižymėjo Stevenas Bergwijnas. Vis dėlto jau 27 min. Mattas Dogherty iš kelių metrų išlygino rezultatą.

Santykis vėl pasikeitė paskutinę pirmojo kėlinio minutę, kai Serge'as Aurier gražiu smūgiu kaire koja išvedė „Tottenham“ į priekį, bet situacija pasikartojo ir Diogo Jota 57 min. rezultatą išlygino.

Lemiamą įvartį „vilkai“ pelnė 73-ąją minutę, kai greitoje atakoje varžovą suklaidinęs kamuolį į tinklą nukreipė Raulis Jimenezas.

„Wolves“ po šios pergalės pavijo „Man Utd“ ir dalinasi 5-6 vietas su 42 taškais. „Tottenham“ seka įkandin su 40 taškų, o „Everton“ nors ir yra tik 11-tas, tačiau atsilieka nedaug – „mėlynieji“ turi 37 taškus.

Iki sezono pabaigos visoms šioms komandoms liko sužaisti po 10 mačų.