Įnirtinga kova Kaune: „Hegelmann“ ir „Sūduva“ surengė įvarčių fiestą po pertraukos

Puikiomis rungtynėmis antradienio vakarą startavo 16-asis A lygos turas. Kauno rajono „Hegelmann“ namuose 2:2 sužaidė su Marijampolės „Sūduva“.

Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių, tačiau jau pirmąją antrosios mačo pusės minutę Augustinas Klimavičius pasinaudojo puikiu Alexo Souzos perdavimu ir išvedė šeimininkus į priekį.

Rezultatą 69-ąją minutę lygino Saidas Hamuličius, mušęs galva po Marko Benetos perdavimo iš dešiniojo krašto.

Vėl į priekį Kauno rajojo komandą vedė A.Souza, nuginklavęs Tomą Švedkauską 73-ąją minutę.

Rungtynėms artėjant prie pabaigos, „Sūduva“ vėl naikino deficitą – 85-ąją minutę po kovos ore pasižymėjo vidurio gynėjas Aleksandras Živanovičius.

S.Hamuličius turėjo nuostabią progą išplėšti ir pergalę „Sūduvai“, kai 88-ąją minutę pavojingai smūgiavo galva – kamuolys atsitrenkė į skersinį. Netrukus Vilius Armanavičius turėjo šansą ir kitoje aikštės pusėje – smūgiavo į virpstą.

„Hegelmann“ su 30 taškų žengia trečioje A lygos vietoje, „Sūduva“ turi 25 taškus ir rikiuojasi penktoje pozicijoje.