„Inter“ ir „Juventus“ mūšyje R.Nainggolanas ir C.Ronaldo apsikeitė įspūdingais įvarčiais

Cristiano Ronaldo neleido Milano „Inter“ ekipai įsirašyti šioje sezono stadijoje itin svarbių trijų taškų. Italijos „Serie A“ grandų mūšis baigėsi lygiosiomis 1:1.
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo / „Scanpix“ nuotr.

Namuose žaidęs „Inter“ į priekį išsiveržė jau 7-ą minutę, kai tolimu smūgiu iš eigos sužibėjo Radja Nainggolanas.

„Juventus“ išvengė pralaimėjimo Miralemo Pjaničiaus ir C.Ronaldo tandemo dėka.

62-ą minutę šios „Juventus“ žvaigždės sužaidė „sienele“ ir po M.Pjaničiaus perdavimo kulnu C.Ronaldo smeigė tikrą vinį į apatinį vartų kampą. „Inter“ vartininkas Samiras Handanovičius spėjo tik krustelėti.

Beje, tai 600-asis C.Ronaldo karjeros įvartis klubinėse varžybose.

„Inter“ su 62 taškais lieka trečioje vietoje, penkiais taškais atsilikdamas nuo „Napoli“.

Tuo metu atsilikimą nuo „Inter“ sumažino „Roma“ (58 taškai), namuose 3:0 susitvarkiusi su „Cagliari“.

Įvarčius pelnė Federico Fazio (5 min.), Javieras Pastore (8 min.) ir Aleksandras Kolarovas (86 min.).