Intriga auga: favoritų dvikovoje „Panevėžys“ atsilaikė ir prieš „Žalgirį“

Šeštadienio popietė A lygos čempionate akis į akį susitiko du čempionato favoritai. Puikiai pirmenybes pradėjęs „Panevėžys“ pagaliau prarado pirmuosius taškus, bet sugebėjo atsilaikyti prieš šalies čempioną Vilniaus „Žalgirį“ – 0:0.
„Panevėžys“
„Panevėžys“ / fk-panevezys.lt nuotr.

Abi komandas ir toliau skiria aštuoni taškai.

Pirmame kėlinyje atkarpomis iniciatyva priklausė tai vienai, tai kitai komandai. Po smūgį šalia vartų atliko Arni Vilhjalmssonas bei Ariagneris Smithas, o 15-ąją minutę buvo atliktas priverstinis keitimas – vietoje Nassimo Hnido aikštėje pasirodė debiutavęs Stipe Vučuras.

Kiek vėliau ilgiau kamuolį kontroliavo „Žalgiris“, tačiau ir šeimininkai surengė ne vieną pavojingą išpuolį. A.Smithas iššoko prieš Edviną Gertmoną, tačiau šiame sezone pirmą sykį žaidęs vartų sargas išgelbėjo komandą.

Be to, E.Gertmonas atrėmė Jovano Čadženovičiaus smūgį galva ir A.Smitho bandymą atakuoti pažeme.

Kėlinio pabaigoje „Žalgiris“ ilgiau kontroliavo kamuolį ir po Petaro Mamičiaus atliktos standartinės situacijos kamuolys atsimušė į skersinį.

Po pertraukos kurį laiką iniciatyva priklausė „Panevėžiui“. Standartinės padėties metu arti tikslo buvo Linas Klimavičius, tačiau jo smūgį atrėmė E.Gertmonas. Kėlinio viduryje įspūdingą reidą atliko A.Smithas, tačiau išpuolis įvarčiu nevirto – kamuolys skriejo pro šalį.

Panevėžiečių strategas Gino Lettieri taip pat turėjo atlikti priverstinį keitimą, kai teko pakeisti mačo negalėjusį tęsti Romaną Mirošnyką.

Mačo pabaigoje „Žalgiris“ susikūrė pora aštresnių progų, tačiau rezultatas nepasikeitė.