Intriga auga: lyderis „Panevėžys“ išsigelbėjo paskutinę akimirką

Dramatiškos lygiosios pirmadienio vakarą užfiksuotos A lygos pirmenybėse, kur įspūdingai šiemet rungtyniaujantis ir čempionate pirmaujantis „Panevėžys“ namuose tik paskutinėmis sekundėmis išsigelbėjo prieš Kauno rajono „Hegelmann“ – 2:2.
Ariagneris Smithas
Ariagneris Smithas / fk-panevėzys.lt nuotr.

Jau pirmąją minutę panevėžiečius į nokdauną pasiuntė rumunas Patrickas Popescu.

Išlyginti rezultato panevėžiečiai nesugebėjo, o 55-ąją minutę po puikaus Klaudijaus Upsto perdavimos pasižymėjo ir rezultatyviausias „Hegelmann“ žaidėjas Filipas Dangubičius.

Rezultatyviausių žaidėjų rikiuotėje su 13 taiklių smūgių kroatas nusileidžia tik Vilniaus „Žalgirio“ lyderiui Mathiasui Oyewusi (14).

Atrodė, kad rungtynės slysta iš rankų, bet Gino Lettieri vyrai sugebėjo pademonstruoti charakterį.

59-ąją minutę po keitimo aikštėje pasirodęs Noelis Mbo sušvelnino rezultatą, o dar po minutės kauniečiai liko dešimtyje, nes už antrą įspėjimą iš aikštės buvo išvarytas Denisas Bošnjakas.

Kiekybinę persvarą panevėžiečiai išnaudojo 89-ąją minutę, kai galva įmušė Pijus Širvys.

Prieš šį mačą „Panevėžys“ buvo laimėjęs net aštuonis A lygos mačus iš eilės.

Tuo tarpu „Hegelmann“ pastaruoju metu demonstruoja įspūdingą formą, buvo laimėjusi penkis mačus iš eilės bei tvirtai užima ketvirtą poziciją.

„Panevėžys“ išlaiko lyderio poziciją ir titulą ginantį Vilniaus „Žalgirį“ lenkia šešiais taškais bei turi rungtynes atsargoje.