Iš tribūnų „Juventus“ pergalę stebėjęs C.Ronaldo neliks be Čempionų lygos

Paskutiniajame 38-ajame Italijos „Serie A“ pirmenybių ture Turino „Juventus“ iškovojo triuškinamą pergalę, tačiau Andrea Pirlo kariaunos likimas sprendėsi kitame stadione.
Cristiano Ronaldo iš tribūnų stebi Turino „Juventus“ pergalę
Cristiano Ronaldo iš tribūnų stebi Turino „Juventus“ pergalę / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Trečiadienį šalies futbolo taurę į viršų kėlęs Cristiano Ronaldo šiame mače buvo paliktas ant suolo, tačiau „Juventus“ nesunkiai išsivertė ir be portugalo paslaugų.

Aikštės šeimininkai svečiuose užtikrintai 4:1 sutriuškino „Bologna“ vienuolikę.

Įvarčius nugalėtojams mušė Alvaro Morata (29 ir 47 min.), Federico Chiesa (6 min.) ir Adrienas Rabiot (45 min.).

Bolonijos klubo gretose pasižymėjo Riccardo Orsolini (86 min.).

Visgi norint patekti į kitų metų UEFA Čempionų lygą Turino ekipai reikėjo ir varžovų pagalbos – pergalės atveju tik prarasti „AC Milan“ arba „Napoli“ taškai jiems atvertų duris į prestižinį turnyrą.

„AC Milan“ svečiuose 2:0 palaužė Bergamo „Atalantą“ ir pakilo į antrą poziciją, tačiau pergalės iškovoti nepavyko „Napoli“ – šis klubas namuose 1:1 sužaidė su „Verona“ ir liko už pirmojo ketverto ribų.

Neapolio ekipa pirmoji išsiveržė į priekį po tikslaus Amiro Rrahmani smūgio 60-ąją minutę, bet persvara džiaugėsi neilgai – 69-ąją minutę rezultatą išlygino Davide Faraoni.

Galutinėje rikiuotėje „AC Milan“ (79 tšk.) liko antras, „Atalanta“ (78 tšk.) – trečia, „Juventus“ (78 tšk.) – ketvirtas, o „Napoli“ (77 tšk.) – penktas.