Ispanijoje – „Atletico“ ir „Sevilla“ klubų pergalės

Šeštadienį Ispanijos „Primera“ pirmenybėse sužaistos ketverios 29-ojo turo rungtynės.
Madrido „Atletico“ futbolininkai
Madrido „Atletico“ futbolininkai / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Ispanijos čempionai Madrido „Atletico“ futbolininkai išvykoje susigrūmė su „Cordoba“. Diego Simeone auklėtiniai rezultatu 2:0 įveikė šeimininkų komandą.

Pirmasis „Rojiblancos“ į priekį išvedė Antoine'as Griezmannas, pasižymėjęs 5-ąją minutę. Galutinį tašką dar 39-ąją rungtynių minutę padėjo Saulis Niguezas.

Po pergalės „Atletico“ bent laikinai pakilo į trečiąją vietą ir nuo antroje vietoje žygiuojančio Madrido „Real“ sumažino atsilikimą iki 2 taškų.

Taip pat pergalę šiame ture iškovojo „Sevilla“, namuose rezultatu 2:0 įveikusi Bilbao „Athletic“ vienuolikę.

Rezultatai:

„Cordoba“ – „Atletico“ 0:2

5' [0 – 1] A.Griezmannas

39' [0 – 2] S.Niguezas

„Sevilla“ – „Athletic Bilbao“ 2:0

3' [1 – 0] A.Vidalis

21' [2 – 0] C.Bacca

„Almeria“ – „Levante“ 1:4

17' [0 – 1] D.Barralis

32' [0 – 2] V.Casadesusas

53' [0 – 3] D.Barralis

70' [1 – 3] T.Hemedas (11m .baudinys)

75' [1 – 4] D.Barralis

58' S.Dubarbieris („Almeria“) pašalintas iš aikštės

„Malaga“ –  „Real Sociedad“ 1:1

55' [1 – 0] Recio

83' [2 – 0] Rubénas Pardo