Ispanijoje – „Deportivo“ pergalė ir įspūdingas Silvio įvartis

Penktadienį Ispanijos futbolo čempionate startavo 28 turas, kurį pradėjo du lygos autsaideriai, La Korunijos „Deportivo“ ir Vigos „Celta“ futbolininkai. Mačą 3:1 laimėjo „Deportivo“ komanda.
Pirmojo įvarčio autorius Rikis
Pirmojo įvarčio autorius Rikis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pirmasis šio mačo įvartis buvo pelnytas 9 minutę, kai kamuolį į „Celta“ ekipos vartų tinklą nukreipė puolėjas Ivanas Sanchezas Riki.

Svečiai iš Vigos miesto nuo 29 minutės žaidė mažumoje, mat rungtynių teisėjas iš aikštės tiesiogine raudona kortele pašalino svečių ekipos puolėją Iago Aspasą.

Antrą kartą kamuolys „Celta“ ekipos vartų tinkle pabuvojo antrame kėlinyje, 64 minutę, kai pasižymėjo Silvio. Trečiasis įvartis buvo pelnytas 79 minutę, kai dar kartą svečių vartininką nuginklavo Diogo Salomao.

„Celta“ ekipai šiame susitikime pavyko pelnyti garbės įvartį, kuomet „Deportivo“ vartininką Danielį Aranzubia nuginklavo Chu-Youngas Parkas. Tai buvo paskutinis šio mačo įvartis.

„Deportivo La Coruna” – „Celta Vigo” 3:1

9' [1 – 0] Ivan Sanchez Riki
29' Iago Aspas („Celta Vigo”) raudona kortelė
64' [2 – 0] Silvio
79' [3 – 0] Diogo Salomão
80' [3 – 1] Chu-Young Park