Ispanijoje – įtikinama „Atletico“ pergalė

Ispanijos „La Liga“ čempionato 34-asis turas prasidėjo dvikova tarp Madrido „Atletico“ ir „Mallorca“ vienuolikių, tačiau didelės intrigos šiame mače nebuvo. Sostinės futbolininkai namų aikštėje pasiekė užtikrintą pergalę rezultatu 3:0.
Madrido „Atletico“
Madrido „Atletico“ / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Tvirtus pamatus pergalei dar pirmajame kėlinyje padėjo „Atletico“ puolėjas Alvaro Morata, pasižymėjęs dukart. 29-ąją minutę ispanas realizavo 11 metrų baudinį, o ketvirtą pridėtą kėlinio minutę atsidūrė puikioje pozicijoje ir po Marcoso Llorentes perdavimo pasiuntė kamuolį į vartus.

Tašką šiame mače padėjo Koke, savo įvartį pelnęs 79-ąją minutę.

Praėjusiame ture lygiosiomis su „Barcelona“ sužaidęs Madrido klubas toliau tvirtai laikosi įsikibę į trečiąją poziciją ir 5 taškais lenkia artimiausius konkurentus „Sevilla“. Tiesa, pastarieji pirmadienį deficitą galės aptirpdyti iki dviejų taškų.

„Mallorca“ ekipai tai buvo dar vienas žingsnis link iškritimo – jie yra aštuoniolikti ir 5 taškais atsilieka nuo saugioje pozicijoje esančios „Celta Vigo“.