Ispanijoje – pergalę išplėšusi „Barcelona“ ir galingas „Girona“ rungtynių finišas

Tris taškus Ispanijos futbolo lygoje įsirašė „Barcelona“, paskutinėmis minutėmis rezultatu 1:0 išvykoje palaužusi „Real Sociedad“ vienuolikę.

Pergalingą įvartį „Barcelona“ pelnė 92-ą minutę, kai po Ilkay'aus Gundogano perdavimo pasižymėjo gynėjas Ronaldas Araujo.

Čempionate pirmaujanti „Girona“ išvykoje 4:2 įveikė „Osasuna“ ekipą.

Įdomu tai, kad išvykose „Girona“ pasiekė jau penktą pergalę iš eilės.

„Girona“ išsiveržė į priekį 16-ą minutę, kai pasižymėjo Ivanas Martinas, bet šeimininkai į tai atsakė dviems tiksliais Ante Budimiro smūgiais 25-ą ir 55-ą minutėmis.

„Osasuna“ pirmavo iki pat 71-osios minutės, o tuomet „Girona“ smogė net trimis įvarčiais. Mušė Artiomas Dovbykas (71 min.), Viktoras Cygankovas (80 min.) ir Alexas Garcia (90 min.).