Ispanijoje – svarbus „Atletico“ žingsnis titulo link

Ispanijos čempionato lyderis Madrido „Atletico“ žengė nemenką žingsnį titulo link. Diego Simeone auklėtiniai namuose 2:1 nugalėjo San Sebastiano „Real Sociedad“ futbolininkus.

Į priekį „Wanda Metropolitano“ šeimininkus 16-ąją minutę tiksliu smūgiu po puikaus Marcoso Llorente perdavimo išvedė Yannickas Carrasco.

Neilgai trukus – 28-ąją minutę – Angelis Correa sulaukė savalaikio Luiso Suarezo perdavimo ir žemu smūgiu į tolimą vartų kampą padvigubino skirtumą.

Vis tik mačo pabaiga nebuvo lengva „Atletico“ komandai, mat Igoras Zubeldia 83-ąją minutę standartinės situacijos metu sušvelnino rezultatą.

Likus žaisti vos dvejas rungtynes iki sezono finišo, „Atletico“ turi 80 taškų ir yra pirmoje vietoje „La liga“ turnyro lentelėje.

„Barcelona“ yra surinkusi 76 taškus, Madrido „Real“ turi 75 taškus ir rungtynes atsargoje.

Kitose rungtynėse „Sevilla“ 1:0 laimėjo prieš „Valencia“, o pergalingą įvartį pelnė 66-ąją minutę pasižymėjęs Youssefas En-Nesyri.

„Sevilla“ yra ketvirtoje turnyro lentelės vietoje su 74 taškais po 36 turų.