Ispanijoje – triuškinanti Madrido „Atletico“ pergalė

Įtikinamą pergalę Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse iškovojo čempiono titulą ginantis Madrido „Atletico“, namuose 3:0 sutriuškinęs Sevilijos „Real Betis“.
Madrido „Atletico“
Madrido „Atletico“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Nugalėtojų ekipoje pastebimiausiai rungtyniavo ne tik įvarčiu, bet ir rezultatyviu perdavimu pasižymėjęs Yannickas Carrasco.

Belgas atidarė šeimininkų įvarčių sąskaitą 28-ąją minutę, o susitikimo pabaigoje, 80-ąją minutę, atliko rezultatyvų perdavimą Joao Felixui.

Tai buvo pirmasis portugalo įvartis nuo vasario mėnesio.

Vieną įvartį „Real Betis“ įsinešė į savo vartus – 63-ąją minutę įsimušė Germanas Pezzella.

Po pergalės „Atletico“ aplenkė šiandieninius varžovus ir su 22 taškais pakilo į ketvirtą poziciją. „Real Betis“, savo taupyklėje turintys tašku mažiau, yra penkti.