Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.

Ispanijos lygoje – skandalinga „Real“ pergalė ir „Barcelona“ išsigelbėjimas

Ispanijos futbolo milžinai Madrido „Real“ ir „Barcelona“ šventė be galo sunkias pergales šalies čempionate. Dar tris taškus įsirašė ir ukrainiečio vedama „Girona“.

Madrido „Real“ namuose 3:2 įveikė turnyro autsaiderę „Almeria“.

Svečiai dviem įvarčiais veržėsi į priekį pirmajame kėlinyje. Jau pirmąją susitikimo minutę kamuolį į tinklą siuntė Largie Ramazani, o prieš pat pertrauką pasižymėjo Edgaras Gonzalezas.

57-ąją minutę Jude'as Bellinghamas realizavo baudinį, o „Almeria“ žaidėjo Sergio Arribaso įvarčio neįskaitė VAR.

Rezultatą 67-ąją minutę lygino Vinicius Junioras, nors dėl šio įvarčio ir kilo didžiausia pasipiktinimo banga – daugybė futbolo gerbėjų įsitikinę, jog brazilas kamuolį į vartus mušė ranka.

„Almeria“ žaidėjas Gaizka Garitano per pridėtą laiką gavo antrą geltoną kortelę, o pergalingą „Real“ įvartį 90+9 min. mušė Dani Carvajalis.

„Teisėjo sprendimai šiandien buvo teisingi, – teigė „Real“ treneris Carlo Ancelotti. – Suprantu „Almeria“ pyktį, bet sprendimai buvo geri.“

O štai pralaimėjusios komandos gynėjas Marcas Pubillas sakė: „Manau, kad kažkas tiesiog nusprendė, kad mes šiandien čia – „Bernabeu“ stadione – laimėti negalime. Taip ir nutiko. Neturiu ką pridurti."

„Barcelona“ išvykoje 4:2 palaužė Sevilijos „Real Betis“.

„Hat-tricku“ šiose rungtynėse pasižymėjo Ferranas Torresas, mušęs įvarčius 21-ąją, 48-ąją ir 90+2 minutėmis. Dar vieną įvartį pridėjo Joao Felixas (90 min.).

Pralaimėjusiųjų gretose abu įvarčius mušė „Real“ ilgametis žaidėjas Isco (56 ir 59 min.).

Paskutiniosiose vakaro rungtynėse sezono sensacija tampanti „Girona“ 5:1 nugalėjo „Sevilla“ ekipą.

Sevilijos ekipa mušė pirmoji – tą padarė Isaacas Romero Bernalis, tačiau tuomet „Girona“ ukrainietis Artemas Dovbykas susmeigė „hat-tricką“ dar iki pertraukos (13, 15 ir 19 min.).

Antrajame kėlinyje įvarčiais pasižymėjo Viktoras Cygankovas (56 min.) ir Christhianas Stuani (89 min.).

Standings provided by Sofascore

Italijos „Serie A“ pirmenybėse Turino „Juventus“ išvykoje 3:0 nugalėjo „Lecce“.

Du įvarčius mušė Dušanas Vlahovičius (59 ir 68 min.), vieną pridėjo Gleisonas Bremeris (85 min.).