Ispano įvarčiai „Sūduvai“ atnešė pergalę prieš „Šiaulius“

Namuose žaidusi Marijampolės „Sūduva“ „Optibet A lygoje“ rezultatu 2:1 palaužė „Šiaulių“ futbolininkus.
„Sūduva“
„Sūduva“ / fksuduva.lt nuotr.

20-ą minutę baudos aikštelėje Giedrius Matulevičius išprovokavo Rimvydo Sadausko pražangą, o teisėjo skirtą baudinį panenka stiliumi realizavo Xabi Auzmendi.

50-ą minutę rezultatas tapo lygus, kai taip pat nuo 11 metrų žymos tiksliai smūgiavo Oleksijus Ščebetunas.

Šeimininkai vėl išsiveržė į priekį 73-ią minutę, kai kamuolys atšoko nuo virpsto, o „Sūduvos“ ispanas X.Auzmendi jį be vargo pasiuntė į tuščius vartus.

Pergalė, kol „Riteriai“ nesužaidė savo rungtynių šiame ture, leido „Sūduvai“ pakilti į ketvirtąją vietą.