Įspūdinga drama Vilniuje: Azijos komandų susidūrime pelnyta net 17 įvarčių

Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje penktadienio vakarą susirinkę žiūrovai išvydo neįtikėtiną salės futbolo spektaklį. Pasaulio čempionato aštuntfinalio rungtynėse tarp Uzbekistano ir Irano įmušta net 17 įvarčių.
Irano salės futbolininkai
Irano salės futbolininkai / lff.lt nuotr.

Pergalę nuostabiose rungtynėse 9:8 iškovojo iraniečiai.

Jie pirmavo didžiosios rungtynių dalies metu. Po pirmojo kėlinio Iranas turėjo minimalų pranašumą (4:3), o antrojo kėlinio viduryje atitrūko keturiais įvarčiais – 8:4.

Bet uzbekai ginklų nesudėjo ir vos nesukūrė stebuklo. 31 ir 33 minutėmis pelnyti įvarčiai leido sušvelninti skirtumą iki dviejų įvarčių (6:8), o dar du uzbekų įvarčiais paskutinėmis minutėmis rezultatą pavertė į 8:9.

Visgi per paskutines susitikimo sekundes Uzbekistano rinktinei dar vieno įvarčio pasiekti nepavyko ir lengviau atsidusę į ketvirtfinalį žengė iraniečiai.

Jie ketvirtfinalį mes iššūkį kitai Azijos komandai Kazachstanui, kuris aštuntfinalyje vakar net 7:0 nušlavė Tailandą. Šių komandų rungtynės pirmadienį vyks Kaune.

Daugkartiniai Azijos čempionai Irano salės futbolininkai į pasaulio čempionato ketvirtfinalį prasibrovė trečią kartą. 2016 metais jie užėmė trečiąją vietą.