Įspūdingai užsikūrusi „Everton“ ekipa lieka tarp „Premier“ lygos lyderių

Liverpulio „Everton“ atsilikinėjo, tačiau tuomet per septynias minutes sumušė tris įvarčius, 3:1 nugalėjo „Burnley“ ekipą ir toliau laikosi „Premier“ lygos viršūnėje.

„Burnely“ komandą „Goodison Park“ tvirtovėje į priekį 54-ąją minutę išvedė Benas Mee.

Bet tada prasidėjo Rafaelio Benitezo auklėtinių vakarėlis.

Michaelas Keane'as lygino rezultatą 60-ąją minutę, po penkių minučių Androsas Townsendas jau išvedė „Everton“ į priekį, o taškus ant „i“ sudėliojo Demirai'us Gray'us, mušęs 67-ąją minutę.

„Everton“ po ketverių rungtynių turi 10 taškų – tiek pat, kiek „Premier“ lygos lyderiai „Manchester United“, Londono „Chelsea“ ir „Liverpool“.

„Burnley“ lieka su 1 taškeliu ir rikiuojasi 18-oje pozicijoje.