Įspūdingas sugrįžimas – dviejų įvarčių deficitą panaikinusi „Borussia“ vejasi lyderius

18-asis Vokietijos Bundeslygos turas tiesiog pasakiškai susiklostė Dortmundo „Borussia“ ekipai. Vieni lygos favoritų ne tik sulaukė aršiausių varžovų kluptelėjimo, bet ir patys sukūrė tikrą stebuklą bei iškovojo pergalę.
Erlingas Haalandas ir Mahmoudas Dahoudas
Erlingas Haalandas ir Mahmoudas Dahoudas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Borussia“ svečiuose rezultatu 3:2 nuginklavo Frankfurto „Eintracht“ vienuolikę.

Po pirmojo rungtynių pusvalandžio svečių iš Dortmundo situacija buvo nepavydėtina – jie atsiliko rezultatu 0:2.

„Eintracht“ komandos puolėjas Rafaelis Borre 15 ir 24 minutėmis pelnė įvarčius bei greitai susirinko dublį, o kolumbiečio vedamas klubas sparčiais žingsniais artėjo prie pergalės.

Svečių žaidimas pradėjo taisytis po pirmojo keitimo, kuomet į aikštę antrojo kėlinio viduryje žengė Thorganas Hazardas.

Belgas vos po šešių praleistų minučių aikštėje spėjo pasižymėti ir atgaivinti savo klubo viltis kovoti ne tik dėl taško, bet ir pergalės.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Dortmundo „Borussia“

Greitai užsikūrusi „Borussia“ susitikimo pabaigoje tiesiog siautėjo. 87-ąją minutę Jude Bellinghamas rezultatą išlygino, o dar po dviejų minučių Mahmoudas Dahoudas pelnė pergalingą įvartį.

Trimis taškais savo taupyklę papildžiusi „Borussia“ deficitą iki lygos lyderio Miuncheno „Bayern“ prikirpo iki šešių taškų.