Italija gelbėjasi – palaužė Ukrainą, belgai skriaudė estus, austrai – švedus

Atrankoje į kitų metų Europos futbolo čempionatą sužaistos paskutinės rungtynės rugsėjo mėnesio lange.

Itin svarbią pergalę šventė Italija, kuri garsiajame „San Siro“ stadione Milane 2:1 (2:1) palaužė kovingąją Ukrainą.

Šeimininkai greitai išsiveržė į priekį po dviejų Davide Frattesi (12 ir 29 min.) tikslių smūgių.

Imago / Scanpix nuotr./Davide Frattesi

Ukrainiečiams rezultatą prieš pat pertrauką sušvelnino Andrijus Jarmolenka (41 min.), bet daugiau įvarčių žiūrovai neišvydo.

Po šios pergalės Italija (7 tšk.) pavijo ukrainiečius (7 tšk.) C grupėje pagal surinktus taškus ir pakilo į 2-ąją vietą dėl geresnio įvarčių santykio.

Į „Euro 2024“ pateks dvi geriausios grupės komandos.

Standings provided by Sofascore

F grupėje Belgijos (13 tšk.) futbolininkai 5:0 (2:0) negailestingai sutriuškino Estiją (0 tšk.).

„Scanpix“/AP nuotr./Romelu Lukaku į estų vartus mušė 2 įvarčius

Antrą vietą praktiškai užsitikrino austrai (13 tšk.), kurie išvykoje 3:1 (0:0) pranoko Švediją (6 tšk.).

Kiti rezultatai:

Ispanija – Kipras 6:0

Norvegija – Sakartvelas 2:1

Šveicarija – Andora 3:0

Malta – Šiaurės Makedonija 0:2

Izraelis – Baltarusija 1:0

Rumunija – Kosovas 2:0 (rungtynės pirmajame kėlinyje buvo sustabdytos dėl rumunų aistruolių skanduočių bei plakatų „Kosovas yra Serbija“).