Italija pasirengimą „Euro 2016“ baigė pergale prieš Suomiją

Italijos futbolo rinktinė Veronoje išlydėta į „Euro 2016“ turnyrą. Šeimininkai „Stadio Marc'Antonio Bentegodi“ vykusiame mače 2:0 įveikė Suomijos rinktinę.
Antonio Candreva (nr. 6)
Antonio Candreva (nr. 6) / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Italai žiūrovams pademonstravo visiškai dominuojantį pasirodymą. Beveik 60 procentų kamuolio kontrolė, net 20 smūgių link vartų ir vos viena pavojingesnė suomių proga – smūgis, skriejęs pro šalį.

27-ąją minutę įvartį įmušė Antonio Candreva, o 71-ąją minutę rezultatą padvigubino Daniele de Rossi.

Gegužės 29-ąją italai pasirengimo rungtynėse namuose 1:0 įveikė Škotiją.

„Euro 2016“ turnyre Italijos rinktinė kovos E grupėje su Belgija (birž. 13 d.), Švedija (birž. 17 d.) ir Airija (birž. 22 d.).