Italijoje išlieka intriga: „Juventus“ ir C.Ronaldo sensacingai prapylė Udinėje

Italijos „Serie A“ čempionate išlieka mažytė intriga. Ketvirtadienį vykusiose 35-ojo turo rungtynėse Turino „Juventus“ svečiuose 1:2 netikėtai pralaimėjo „Udinese“ ekipai, o tai reiškia, kad antroje pozicijoje žengianti Bergamo „Atalanta“ dar turi teorinių vilčių pavyti čempionus.
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

42-ąją minutę svečius į priekį išvedė Matthijsas de Ligtas, bet 52-ąją minutę makedonas Ilija Nestorovski rezultatą išlygino.

Atrodė, kad mačas baigsis lygiosiomis, bet 92-ąją minutę pergalę šeimininkams išplėšė Dramblio Kaulo Kranto puolėjas Seko Fofana.

„Udinese“ Turino ekipą įveikė po penkerių metų.

Likus trims turams artimiausius persekiotojus „Juventus“ lenkia 6 taškais.

Turino ekipa medžioja devintą iš eilės ir 34-ąjį iš viso „Serie A“ čempionų titulą.