Italijoje – viena didžiausių pastarųjų metų sensacijų

Italijos „Serie A“ naujokė „Benevento Calcio“ pateikė tikrą sensaciją. Be taškų žengusi ekipa 2:2 sužaidė su pačiu „AC Milan“, o tai padarė neįtikėtinu būdu.
„Benevento Calcio“ futbolininkai švenčia lygiąsias
„Benevento Calcio“ futbolininkai švenčia lygiąsias / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Tiksėjo paskutinės rungtynių minutės, kai namuose žaidę Benevento ekipos žaidėjai uždirbo baudos smūgį.

Kadangi prarasti jau nebuvo ko, į pagalbą komandos draugams atskubėjo ir vartininkas Alberto Brignoli.

Būtent šis vyrukas ir sukūrė tai, kas atrodė neįmanoma. Jis surado aukštą kamuolį ir tiksliai nukreipė jį į apatinį vartų kampą.

„Benevento“ komanda triumfavo lyg laimėjusi čempionatą, tačiau tam pagrindo jie turi.

Per pirmas 14 rungtynių šiam klubui nepavyko iškovoti net lygiųjų – visos rungtynės buvo pralaimėtos, o dabar taškas buvo išplėštas prieš „AC Milan“.

Tai yra istorinis pirmas klubo pelnytas taškas aukščiausioje Italijos lygoje, mat „Serie A“ pirmenybėse ši komanda anksčiau nėra rungtyniavusi.

Beje, tai buvo pirmos Gennaro Gattuso rungtynės prie „AC Milan“ vairo.

„Kartais atrodo, kad futbole esi matęs viską, bet tada pažiūri tokias rungtynes“, – šaukė „BT Sport“ komentatorius.

Pirmieji šiame susitikime į priekį 38-ąją minutę išsiveržė svečiai iš Milano, kai įvartį įmušė Giacomo Bonaventura.

Po pertraukos rezultatą išlygino George'as Puscas, o jau 57-ąją minutę „AC Milan“ vėl į priekį išvedė Nikola Kaliničius.

75-ąją minutę raudona kortele buvo nubaustas Milano atstovas Alessio Romagnolis.