Įvarčių fiestą Alytuje surengęs „Žalgiris“ susigrąžino Lietuvos čempiono titulą

Lietuvos futbolo „TOPsport A lygoje“ paaiškėjo 2024 metų Lietuvos čempionas.
Rungtynės Vilniaus „Žalgiris"- Kauno „Žalgiris"
Vilniaus „Žalgiris" / Roberto Riabovo / BNS nuotr.

Vilniaus „Žalgiris“ per 33 turo rungtynes Alytuje sutriuškino „Dainavą“ 5:0 (2:0) ir užsitikrino 11-ąjį klubo istorijoje Lietuvos čempiono titulą.

Vilniečių surinktų taškų sąskaita po šios pergalės išaugo iki 73 taškų ir „Žalgiris“ tapo nepavejamas antrąją vietą užimančiai Kauno r. „Hegelmann“ ekipai, kuri turi 60 taškų. Iki čempionato pabaigos abiem ekipoms liko sužaisti po ketverias rungtynes.

„Žalgiris“ čempiono titulą susigrąžino po metų pertraukos. Anksčiau vilniečiai nacionaliniame čempionate triumfavo 1991, 1992, 1999, 2013, 2014, 2015, 2016, 2020, 2021 ir 2022 metais.

Be to, „Žalgiris“ 14 kartų yra laimėjęs Lietuvos taurę ir 8 kartus – Supertaurę.

Alytuje vilniečiai savo viršenybę įrodė jau pirmojo kėlinio viduryje. 22 min. po Liviu Antalio perdavimo į idealią poziciją išvestas Paulius Golubickas nepaliko vilčių šeimininkų vartininkui Volodymyrui Krynskiui, o 29 min. pats L.Antalis įmušė Giedriaus Matulevičiaus uždirbtą baudinį.

51 min. vėl suveikė tų pačių 3 žaidėjų kombinacija. Po L.Antalio ir P.Golubicko perdavimų kamuolys pasiekė G.Matulevičių, kuris pelnė trečią „Žalgirio“ įvartį.

70 min. po dar vieno gero L.Antalio perdavimo iš dešiniojo krašto kamuolį kulnu į alytiškių vartus nukreipė Nemanja Mihajlovičius.

74 min. tašką rungtynėse padėjo pats L.Antalis, smūgiu vienu lietimu užbaigęs kairiuoju kraštu surengtą ataką.

Šios rungtynės vyko be žiūrovų, nes „Dainavai“ vis dar taikomos sankcijos dėl stadione įvykusio teisėjo užpuolimo. Tiesa, į mačą buvo įleisti „Žalgirio“ gerbėjai, bet jie žaidimą stebėjo tylomis.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?