Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Įvarčių fiesta Mančesteryje – P.Guardiolos komanda įspūdingai sutalžė „Leeds“

Anglijos „Premier“ lygos lyderis „Manchester City“ klubas pasiekė įspūdingą pergalę namuose. Pepo Guardiolos auklėtiniai net 7:0 pervažiavo „Leeds United“ žaidėjus.
„Manchester City“ futbolininkai
„Manchester City“ futbolininkai / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Miestiečiai“ jautį už ragų griebė jau pirmajame kėlinyje.

Philas Fodenas jau 8-ą minutę išvedė savo komandą į priekį, o Jackas Grealishas po penkių minučių skirtumą padvigubino.

Dar 32-ą minutę Kevinas De Bruyne pelnė trečią „Man City“ įvartį.

Po pertraukos visiškai atsipalaidavę šeimininkai surengė tikrą šventę savo sirgaliams „Etihad“ stadione.

49-ą minutę pasižymėjo Riyadas Mahrezas, 62-ąją įvartį pelnė K.De Bruyne, 74-ąją tikslų smūgį pridėjo Johnas Stonesas, o varžovų agoniją 78-ą minutę užbaigė Nathanas Ake.

Tai yra didžiausia „Man City“ pergalė šiame sezone ir septintas iš eilės laimėjimas „Premier“ lygoje.

„Miestiečiai“ bent trumpam padidino atotrūkį nuo „Liverpool“ iki keturių taškų, bet „raudonieji“ šio turo rungtynes žais vėliau.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant