Įvarčių mašina Armandas Kučys toliau skriaudžia varžovus Slovėnijoje

21-erių Armandas Kučys toliau štampuoja įvarčius „Celje“ klubo gretose.
Armandas Kučys
Armandas Kučys / „Celje“ klubo nuotr.
Temos: 1 Justas Lasickas

Lietuvos rinktinės puolėjas sekmadienį išvedė į priekį savo ekipą jau 3-iąją mačo minutę, o „Celje“ galiausiai šventė įtikinamą pergalę.

A.Kučio atstovaujami Slovėnijos čempionai išvykoje 3:0 (1:0) susitvarkė su „Domžale“ vienuolike.

Ketvirtą sykį per 7-erias šio sezono „PrvaLiga“ rungtynes pasižymėjęs A.Kučys užima antrą vietą rezultatyviausių lygos snaiperių sąraše.

Pirmaujantis Arnelis Jakupovičius yra pasižymėjęs sykiu daugiau.

Titulą ginanti „Celje“ su 17 taškų po 9 turų žengia trečioje vietoje.

Pirmauja Justo Lasicko atstovaujama Liublianos „Olimpija“ (19 tšk.), antras rikiuojasi „Maribor“ klubas (18 tšk.) su dar vienu lietuviu Pijumi Širviu.

„Maribor“ šį savaitgalį 3:0 pranoko „Nafta“ klubą. P.Širvys žaidė iki 88 mačo minutės.

Tuo metu „Olimpija“ namie sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Bravo“ ekipa. J.Lasickas visas rungtynes praleido ant atsarginių žaidėjų suolo.