Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.

Izraelyje – apmaudus E.Zubo ekipos pralaimėjimas lentelės kaimynams

Apmaudų pralaimėjimą Izraelio futbolo pirmenybėse patyrė Tel Avivo „Maccabi“ klubas, kuriam atstovauja Lietuvos rinktinės vartų sargas Emilijus Zubas. Mūsiškio komanda šeštadienį svečiuose 1:2 pralaimėjo lentelės kaimynui „Netanya“ klubui.
Emilijus Zubas
Emilijus Zubas / Tel Avivo „Hapoel“ nuotr.

2-ąją minutę Kongo puolėjas Mavis Tchibota išvedė „Maccabi“ į priekį, bet dar iki pertraukos Maksimas Plakuščenka dviem taikliais smūgiais rungtynių svarstykles pakreipė šeimininkų naudai.

E.Zubas žaidė visą mačą.

Po pralaimėjimo lietuvio komanda nukrito į šeštą poziciją, o „Netanya“ pakilo į penktąją ir turi tašku daugiau.

Čempionate pirmauja Tel Avivo „Maccabi“.