Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

J.Kloppo ir M.Artetos kivirču pažymėtose rungtynėse – „Liverpool“ dominavimas

Beveik tris mėnesius be pralaimėjimų žygiavęs Londono „Arsenal“ – sumindytas Liverpulyje. Mikelio Artetos kariauna nesurado jokių priešnuodžių uraganiniam „Liverpool“ puolimui ir patyrė triuškinančią nesėkmę rezultatu 0:4.
Jurgeno Kloppo ir Mikelio Artetos konfliktas
Jurgeno Kloppo ir Mikelio Artetos konfliktas / „Scanpix“ nuotr.

Liverpulio ekipos pranašumas aikštėje buvo juntamas nuo pirmų susitikimo minučių, o visas prožektorių šviesas nuo šeimininkų futbolininkų į save atsukti nusprendė abiejų klubų treneriai.

Rezultatui dar esant 0:0 pirmajame kėlinyje Jurgenas Kloppas ir Mikelis Arteta stipriai susiginčijo dėl vieno iš epizodų, o tramdyti įsisiautėjusius ir vienas ant kito burzgiančius strategus teko ir jų asistentams.

Greitai šią situaciją numalšino ir rungtynių arbitras, abiem treneriam įteikęs po geltoną kortelę.

Įtampa užribyje nurimo, o netrukus „Liverpool“ ekipa pradėjo štampuoti įvarčius.

Pirmojo kėlinio pabaigoje pasižymėjo Sadio Mane (39 min.), o po pertraukos tiksliais smūgiais džiaugėsi Diogo Jota (52 min.), Mohamedas Salahas (74 min.) ir Takumi Minamino (77 min.). Beje, pastarasis įvartį pelnė pirmuoju prisilietimu prie kamuolio.

Po pergalės „Liverpool“ su 25 taškais pakilo į antrą poziciją.

„Arsenal“ savo sąskaitoje turi 20 taškų ir yra penkti. Įdomu tai, kad iki šio susitikimo „kanonieriai“ pastarąjį kartą pralaimėję buvo tik rugpjūčio pabaigoje.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant