Jie negali nemušti: E.B.Haalandas – 2 įvarčiai, R.Lewandowskis – 3

Ryškiausios Bundeslygos puolimo žvaigždės vėl pelnė įvarčius Miuncheno „Bayern“ ir Dortmundo „Borussia“ klubams.
Erlingas Haalandas ir Robertas Lewandowskis
Erlingas Haalandas ir Robertas Lewandowskis / „Scanpix“ nuotr.

Robertas Lewandowskis tris įvarčius sumušė jau per pirmą kėlinį, o jo atstovaujama „Bayern“ namie 4:0 sutriuškino „Stuttgart“, nors beveik visą mačą žaidė dešimtyje.

„Bayern“ krašto gynėjas Alphonso Dabiesas buvo išvarytas jau 12-ąją minutę dėl pražangos ir iškart sekusios raudonos kortelės, bet tai nesukliudė po penkių minučių įvarčiais atsidaryti R.Lewandowskiui.

Lenkas pasižymėjo trimis įvarčiais iki pertraukos, o tarp jo taiklių smūgių antru įvarčiu įsiterpė ir Serge Gnabry.

R.Lewandowskis jau yra pelnęs net 42 įvarčius „Bayern“ šį sezoną.

Rekordinio devintojo titulo iš eilės siekiantis Miuncheno klubas su 61 tašku pirmauja Vokietijos čempionate.

Antras rikiuojasi „Leipzig“ (57), trečias – „Wolfsburg“ (51), ketvirtas – Frankfurto „Eintracht“ (47), o penkta – Dortmundo „Borussia“ (43).

Dortmundo klubui Erlingas Brautas Haalandas pelnė du įvarčius šeštadienį, bet „Borrusia“ Kelne sužaidė 2:2 su šeimininkais.

20-metis norvegas yra pelnęs 33 įvarčius per 31 mačą Dortmundo komandoje šį sezoną.