Jokio pasigailėjimo: „Inter“ pervažiavo varžovus Italijoje

Čempiono titulą ginantis Milano „Inter“ klubas Italijos „Serie A“ rungtynėse pasismagino kaip reikiant – net 6:1 sumušė „Bologna“ ekipą.
Milano „Inter“
Milano „Inter“ / „Scanpix“ nuotr.

Įvarčių vakarėlį 6-ąją minutę pradėjo Lautaro Martinezas, iki pertraukos po įvartį dar pelnė Milanas Škriniaras (30 min.) ir Nicolo Barella (34 min.).

Tendencijos liko tokios pačios ir po pertraukos – Mariaso Vecino (54 min.) tikslus smūgis ir nuo suolo kilusio Edino Džeko dublis (63 ir 68 min.) įtvirtino pergalę galutinai.

Paguodos įvartį pralaimėjusiems 86-ąją minutę pelnė Arthuras Theate.

„Inter“ su 10 taškų yra pirmoje vietoje turnyro lentelėje, tačiau „Roma“ klubas turi tik tašku mažiau ir savo ketvirtojo turo rungtynes dar žais.

„Bologna“ su 7 taškais yra septintoje pozicijoje.

Kitose šeštadienio rungtynėse „Genoa“ pralaimėjo namuose prieš „Fiorentina“ ekipą 1:2.