Su 15 diena! Metinė prenumerata vos 7,99 Eur+DOVANA

Juodas jaunimo vakaras: U-21 rinktinė be gailesčio sutriuškinta Kroatijoje

Lietuvos U-21 futbolo rinktinė užbaigė 2021-ųjų Europos čempionato atrankos kovas. Paskutinėse rungtynėse Donato Vencevičiaus auklėtiniai išvykoje net 0:7 krito prieš Kroatiją.
Linas Mėgelaitis
Linas Mėgelaitis / lff.lt nuotr.

Lietuviai, praėjusią savaitę 3:0 sumušę San Mariną namuose, Puloje įvartį praleido 13-ąją minutę, kuomet pasižymėjo šeimininkų puolėjas Dario Špikičius.

Skirtumas padvigubėjo 29-ąją minutę, kuomet Titas Krapikas iš vartų kamuolį traukė po Petaro Musa smūgio.

Dar prieš pertrauką į Lietuvos vartus krito ir trečias įvartis – jį 36-ąją minutę mušė Marinas Šverko.

Po pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė – kroatai tiesiog suvarpė Lietuvą įvarčiais: 57-ąją minutę mušė Boško Šutalo, 66-ąją pasižymėjo P.Musa, 70-ąją ir 76-ąją minutėmis greitą dublį pelnė Nikola Moro.

Maža to, Gytis Paulauskas 72-ąją minutę užsidirbo antrąją geltoną kortelę ir buvo išvarytas iš aikštės.

Galutinėje Europos čempionato rikiuotėje mūsų rinktinė su 10 taškų užėmė priešpaskutinę penktąją vietą ir aplenkė tik San Mariną, kuris taškų išvis neiškovojo.