„Juventus“ penktą kartą iš eilės įveikė „AC Milan“ vienuolikę

Italijos „Serie A“ lygoje pergalę išplėšė vienvaldis lyderis Turino „Juventus“. Be Cristiano Ronaldo žaidęs „Juventus“ namuose 2:1 palaužė „AC Milan“ klubą.
Paulo Dybala ir Leonardo Bonucci
Paulo Dybala ir Leonardo Bonucci / „Scanpix“ nuotr.

„AC Milan“ pirmavo po Krzysztofo Piateko įvarčio, pasiekto 39-ą minutę, tačiau sužaidus valandą prabilo ir „Juvė“.

Paula Dybala 60-ą minutę nuo 11 metrų žymos rezultatą išlygino, o Moise Keanas 84-ą minutę pelnė pergalingą įvartį.

Tai penktoji iš eilės „Juventus“ pergalė tarpusavio akistatose „Serie A“ lygoje. Tuo tarpu Turine „AC Milan“ nelaimi nuo 2011 metų.

„Juventus“ įsirašė 84-ąjį tašką ir 23 taškais lenkia „Napoli“ klubą. „AC Milan“ su 52 taškais užima 4-ą vietą.