21-erių Vokietijos rinktinės vunderkindas varžovų gynybą drasko tarsi prisilipinęs kamuolį prie pėdų, ir turnyre jau pasižymėjo dviem įvarčiais.
„Spiegel“ paprašytas atskleisti savo driblingo paslaptis, futbolininkas aiškino, kad atakuodamas tiesiog pasikliauja intuicija.
„Kol esu be kamuolio, turiu žinoti, kur judės kamuolys. Turiu nuspėti, ką darys varžovas. Ir visada turiu galvoti du ar tris žingsnius į priekį.
Kai gaunu kamuolį varžovų aikštės pusėje, būnu visiškai laisvas. Stengiuosi sukurti chaosą. Tokiomis akimirkomis nebeturiu laiko daug galvoti. Bet viskas, ką darau prieš gaudamas kamuolį, būna apgalvota“, – kalbėjo J.Musiala.
J. Musiala tikina, kad padeda tai, jog laisvalaikiu daug žaidžia šachmatais.
„Šachmatuose turiu daug galvoti. Apie savo tolesnius žingsnius, apie priešininką ir apie tai, kokie bus kiti jo ėjimai lentoje. Turiu numatyti. Būtent tai darau ir kaip futbolininkas“.
Ir pridūrė, kad visuomet daug semdavosi iš vyresnių žaidėjų.
„Net ir tada, kai mažai žaidžiau „Bayern“ komandoje, stebėjau, kaip, pavyzdžiui, Thomas Mulleris ruošėsi, kaip atlikdavo pratimus, į ką kreipdavo dėmesį. Tokie dalykai tave formuoja kaip žaidėją. Tokie jaunuoliai, kaip aš, kaip Jude‘as Bellinghamas, labai daug išmokome iš vyresnių žaidėjų, galbūt dėl to anksčiau ir subrendome“, – sakė J.Musiala.
Būdamas septynerių J.Musiala su šeima persikėlė į Angliją, o po devynerių metų vėl grįžo į Vokietiją. Jo tėvas – Nigerijos kilmės britas, mama – lenkų kilmės vokietė. Jaunimo amžiuje jis atstovavo Anglijai, augo „Chelsea“ akademijoje, bet galiausiai pasirinko ginti Vokietijos, kurioje gimė, garbę.