Karaliai grįžo ant sosto: „Real“ – vėl stipriausia Ispanijos komanda

Madrido „Real“ futbolininkai nelaukė paskutinio turo ir patys išsprendė Ispanijos čempiono klausimą. Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai 37-ojo turo rungtynėse namuose 2:1 nugalėjo „Villareal“ ir 34-ąjį kartą tapo stipriausia šalies komanda.
Karimas Benzema ir Sergio Ramosas triumfuoja
Karimas Benzema ir Sergio Ramosas triumfuoja / „Scanpix“ nuotr.

Abu įvarčius nugalėtojams pelnė Karimas Benzema.

Į priekį savo komandą jis išvedė 29-ąją minutę, kai po Lukos Modričiaus perdavimo pasižymėjo prakišęs kamuolį vartininkui tarp kojų.

Skirtumą prancūzas padvigubino 77-ąją minutę. Sergio Ramosas uždirbo baudinį varžovų baudos aikštelėje ir nors pirmąjį bandymą teisėjas atšaukė, antruoju K.Benzema sugebėjo nuginkluoti varžovų vartų sargą.

Paguodos įvartį 84-ąją minutę smūgiu galva pelnė Vicente Iborra.

Pergalė „karaliams“ net nebuvo būtina, mat „Barcelona“ namuose sugebėjo pralaimėti Pamplonos „Osasuna“ ekipai – 1:2.

Pirmąjį įvartį savo komandai pelnė prieš kelerius metus dar pats katalonų klubui atstovavęs Jose Arnaizas, pasižymėjęs 16-ąją minutę.

Lionelis Messi baudos smūgiu 62-ąją minutę rezultatą išlygino, o paskutines 15 minučių „Barca“ net žaidė turėdami žaidėju daugiau, nes Enricas gavo raudoną kortelę.

Tačiau kiekybinės persvaros katalonai neišnaudojo, o per pridėtą laiką net gavo smūgį į paširdžius – Roberto Torresas išplėšė pergalę Pamplonos komandai.

86 taškus surinkęs „Real“ prieš paskutinį turą susikrovė net 7 taškų pranašumą prieš „Barca“, kurios sąskaitoje – 79 taškai.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Madrido komanda „La Liga“ pirmenybių trofėjų susigrąžino po trejų metų pertraukos. Pastaruosius du sezonus Ispanijos čempionais tapo „Barcelona“.

Tiesa, pagal bendrą titulų skaičių „Real“ amžinus varžovus lenkia užtikrintai – „baltieji“ turi 34 titulus, kai „mėlynai-granatiniai“ – 26.