Karaliaus taurė: „Barcelona“ trečios lygos klubą palaužė tik per pridėtą laiką

Ispanijos Karaliaus taurės šešioliktfinalio pirmosiose rungtynėse grandams sekėsi skirtingai.
Clementas Lenglet
Clementas Lenglet / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pastaruoju metu ne geriausius laikus išgyvenantis Madrido „Real“ svečiuose 4:0 pranoko trečiojo diviziono „Mellila“ ekipą.

Tai buvo naujojo Madrido ekipos trenerio Santiago Solari debiutas prie komandos vairo.

28-ąją minutę svečius į priekį išvedė Karimas Benzema, 45-ąją minutę Marco Asensio persvarą padvigubino, 79-ąją Alvaro Odriozola pelnė trečią įvartį, o 90-ąją minutę tašką padėjo Cristo Gonzalezas.

„Real“ ekipoje šį kartą nebuvo komandos lyderių Isco, Toni Krooso, Luka Modričiaus ir Garetho Bale'o, o Marcelo ir Raphaelis Varane'as yra traumuoti.

Tuo tarpu „Barcelona“ svečiuose susitiko su Leono „Cultural“, taip pat rungtyniaujančiu trečiajame Ispanijos futbolo ešelone ir turėjo kur kas daugiau problemų.

Savo lyderiams leidęs pailsėti Ernesto Valverde vos nenusvilo. Pergalę 1:0 katalonai išplėšė tik prasidėjus papildomam laikui, kai galva po baudos smūgio pasižymėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Clementas Lenglet.

Mačą šeimininkai baigė be per pridėtą laiką pašalinto Sergio Marcoso.

Šiose rungtynėse iš svarbesnių „Barcos“ futbolininkų žaidė tik Ousmane'as Dembele, Nelsonas Semedo, Arturo Vidalis, Arthuras bei Malcomas.