Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Karštame Barselonos derbyje – 3 raudonos kortelės ir įvartis 96 minutę

Emocingame Barselonos miesto derbyje Xavi treniruojama „Barcelona“ išvykoje išplėšė dramatiškas lygiąsias 2:2 su „Espanyol“ ekipa.
Luukas de Jongas
Luukas de Jongas / „Scanpix“/AP nuotr.

„Barca“ nuostabiai pradėjo susitikimą ir jau 2 minutę po Jordi Albos perdavimo Pedri nukreipė kamuolį į šeimininkų vartus.

Vis dėlto „Espanyol“ pirmojo kėlinio pabaigoje rezultatą išlygino – įmušė Sergi Darderas (40 min.), o įpusėjus antrajam – iš persvėrė, po tikslaus Raulio de Tomaso šūvio (64 min.).

Baigiantis mačui aikštėje susipešė ir galvomis susirėmė Gerardas Pique bei „Espanyol“ saugas Nico Melamedas. Teisėjas abiem parodė po antrą geltoną kortelę ir išvijo iš aikštės.

Išplėšti lygiąsias „Barcelona“ ekipai pavyko tik 96-ąją minutę. Adama Traore pakėlė kamuolį ir aukščiausiai pašokęs Luukas de Jongas pasiuntė jį į 40-mečio Diego Lopezo vartus.

Netrukus raudoną kortelę už ginčus teisėjas parodė ir ant suolo sėdėjusiam kitam „Espanyol“ futbolininkui Manu Morlanesui.

Išplėšusi tašką „Barcelona“ (39 tšk.) išsaugojo ketvirtąją vietą Ispanijos čempionate. Tiesa, penktąją užimantis Madrido „Atletico“ (39 tšk.) yra surinkęs tiek pat taškų. „Espanyol“ (28 tšk.) žengia 13-tas.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant