Su 15 diena! Metinė prenumerata vos 7,99 Eur+DOVANA

Karštas „Premier“ lygos galiūnų mūšis Liverpulyje baigėsi su raudona kortele ir lygiosiomis

Centrinė trečiojo Anglijos „Premier“ lygos turo dvikova tarp „Liverpool“ ir Londono „Chelsea“ futbolo gurmanams padovanojo įspūdingą reginį, kuris šįkart „Anfield“ stadione baigėsi be nugalėtojo – 1:1.
„Liverpool“ – „Chelsea“ rungtynėse raudona kortelė buvo parodyta Reece'ui Jamesui / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Susitikimą aktyviau pradėjo aikštės šeimininkai, tačiau daugiau pavojingų progų susikūrė Thomaso Tuchelio kariauna, kuri ir pirmoji pasižymėjo.

22-ąją minutę Reece'as Jamesas pakėlė kampinį, po kurio meistrišku smūgiu galva pasižymėjo Kai Havertzas.

Pirmojo kėlinio pabaiga verta atskiro filmo. Vienos iš paskutinių atakų metu Liverpulio futbolininkai absoliučiai užgulė varžovų vartus, kuriuos tiesiog bombardavo galingais smūgiais.

Atrodė, kad „mėlyniesiems“ pavyko atsimušti, tačiau po VAR peržiūros rungtynių arbitrui nekilo jokių abejonių, jog ant vartų linijos stovėjęs R.Jamesas varžovų smūgį atmušė ranka.

Teisėjui neliko nieko kito, kaip tik gynėjui iš karto parodyti raudoną kortelę, o Mohamedas Salahas stojo mušti 11 metrų baudinio.

Jį egiptietis realizavo, tačiau aistros aikštėje virė toliau. Arbitrui teko parodyti dar keletą geltonų kortelę įsiaudrinusiems „Chelsea“ futbolininkams, o abiejų ekipų žaidėjai įsivėlė į nedidelį apsistumdymą.

Po pertraukos Jurgeno Kloppo auklėtiniai dominavo, tačiau pergalingo įvarčio taip ir nepelnė – abi ekipos po 3 turų turi po 7 taškus ir kartu su „West Ham“ bei „Everton“ klubais yra įsitaisiusios lentelės viršūnėje.