Karšto Milano derbio didvyriu tapo Olivier Giroud

Italijos „Serie A“ pirmenybėse šeštadienio vakarą sužaistas centrinis 24-ojo turo mačas. Jame susitiko dvi Milano komandos „Inter“ ir „Milan“.
Olivier Giroud
Olivier Giroud / „Scanpix“ nuotr.

Nominaliai svečiuose žaidę „Milan“ futbolininkai sugebėjo įveikti savo priešininkus 2:1 ir nutraukė „Inter“ 14 nepralaimėtų rungtynių seriją.

38-ąją minutę Ivanas Perišičius išvedė šeimininkus į priekį, tačiau mačo pabaigoje sublizgėjo Olivier Giroud.

Prancūzas 75-ąją minutę įmušė išlyginamąjį įvartį, o dar po trijų minučių ir išvedė svečius į priekį.

Jau per pridėtą laiką raudona kortelė buvo parodyta „Milan“ gynėjui Theo Hernandezui, bet pergalės iš savo rankų svečiai neišleido.

Kitame šeštadienio mače tarp „Roma“ ir „Genoa“ įvarčių nebuvo įmušta.