Karštose „Sevilla“ ir „Barcelona“ kautynėse – proto užtemimas ir lygiosios

Daug aistrų sukūrusios „Sevilla“ ir „Barcelona“ komandų rungtynės Ispanijos futbolo čempionate galiausiai baigėsi lygiosiomis 1:1 (1:1).
Julesas Kounde buvo išvytas iš aikštės.
Julesas Kounde buvo išvytas iš aikštės. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Šeimininkė „Sevilla“ įmušė pirma, kai 22 minutę kamuolį į svečių vartus pasiuntė Rafa Miras, bet kol šeimininkai džiaugėsi, VAR užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

„Barcelona“ atakavo dažniau, bet pirmą įvartį vis dėlto pelnė „Sevilla“. Buvęs „Barcelona“ saugas Ivanas Rakitičius perdavė kamuolį ir Papu Gomezas (32 min.) sėkmingai kyštelėjo koją.

Xavi treniruojamai „Barcelona“ ekipai rezultatą pavyko išlyginti baigiantis pirmajam kėliniui. Po Ousmane‘o Dembele perdavimo pasižymėjo gynėjas Ronaldas Araujo (45 min.).

Abi komandos nevengė rizikuoti ir siekė įvarčio, bet daugiausia dėmesio sulaukęs epizodas nutiko 64 minutę. „Sevilla“ gynėjui Julesui Kounde trumpam užtemo protas, jis sviedė kamuolį į veidą Jordi Albai ir teisėjas išsitraukė raudoną kortelę.

Vieno žaidėjo pranašumą per likusį pusvalandį turėjusi „Barcelona“, žaidusi itin jauna ir nepatyrusia sudėtimi priekyje, kiekybinės persvaros neišnaudojo ir turėjo pasitenkinti lygiosiomis.

„Sevilla“ Ispanijos pirmenybėse žengia antra, o „Barca“ – tik septinta.

Kitose rungtynėse „Villarreal“ surengė tikrą įvarčių vakarėlį – į „Alaves“ vartus mušė penkis ir šventė pergalę 5:2.

Gerardas Moreno (18, 88 min.) ir Boulaye Dia (27, 76 min.) mušė po du, vieną pridėjo nuo suolo pakilęs Yeremi Pino (79 min.).

„Alaves“ ekipoje pasižymėjo Pere Ponsas (44 min.) ir Joselu (65 min.).