Kas, jei ne jis: J.Bellinghamas 95-ą minutę išplėšė „Real“ ekipai pergalę

Vis aiškiau, kad Madrido „Real“ turi naują herojų – Jude'as Bellinghamas mušė įvartį ketvirtose Ispanijos lygos rungtynėse iš eilės, ir šįkart – pergalingą.
Jude'as Bellinghamas
Jude'as Bellinghamas / „Scanpix“ nuotr.

Madrido „Real“ namuose įveikė „Getafe“ vienuolikę 2:1, o pergalingas J.Bellinghamo įvartis krito penktąją teisėjo pridėto laiko minutę.

Borja Mayoralis 11-ą minutę išvedė „Getafe“ į priekį, bet Joselu 47-ą minutę rezultatą išlygino.

Galiausiai 95-ą minutę J.Bellinghamas pirmas suskubo prie kamuolio, atšokusio nuo vartininko po tolimo smūgio, ir pelnė pergalingą įvartį.

Tai penktasis J.Bellinghamo, kuris į „Real“ vasarą persikėlė iš Dortmundo „Borussia“, įvartis per ketverias „La Liga“ rungtynes.