„Kauno Žalgirį“ nusmeigę „Riteriai“ įnešė dar daugiau sumaišties lentelėje

Lietuvos A lygoje toliau vyksta itin atkakli kova dėl vietos kito sezono europiniuose turnyruose. Dar daugiau intrigos grumtynėse įnešė Vilniaus „Riteriai“, kurie antradienio vakarą 2:0 nugalėjo „Kauno Žalgirį“.

Pirmajame kėlinyje komandos rimtesnių progų įmušti nesukūrė. Daugiau darbo, tiesa, turėjo „Riterių“ vartų sargas Armantas Vitkauskas, kuris kelis kartus neutralizavo Marko Pejičiaus ir Philippo Schelneggerio smūgius.

Po pertraukos „Kauno Žalgiris“ susikūrė geriausią progą, kai A.Vitkauskas blokavo Karolio Šilkaičio bandymą.

59-ąją minutę Mindaugas Grigaravičius individualiomis pastangomis prasiveržė link baudos aikštelės prieigų ir galingu smūgiu surado kamuoliui vietą kairiajame vartų kampe. Lietuvis įmušė trečią įvartį šiame sezone.

Vilniečiai 80-ąją minutę dar kartą nubaudė svečius. Greitame išpuolyje Artūro Dolžnikovo perdavimą Dmytro Bilonogas realizavo užtikrintu šūviu į vartų kampą.

„Riteriai“ dabar su 55 taškais yra penktoje vietoje, tašku jie lenkia Marijampolės „Sūduvą“. Ketvirtas esantis „Panevėžys“ turi 56 taškus, antrą-trečią vietas užimantys Kauno rajono „Hegelmann“ ir „Kauno Žalgiris“ – po 57.

Priminsime, kad į kito sezono Konferencijų lygos atranką pateks 2-4 vietas užėmusios ekipos.