„Kauno Žalgirio“ ir „Panevėžio“ dvikova – be laimėtojo

Lietuvos futbolo „Optibet A lygoje“ per atidėtas rungtynes šeštadienį dviejų į prizines vietas nusitaikiusių komandų – „Kauno Žalgirio“ ir „Panevėžio“ – dvikova baigėsi lygiosiomis 0:0.
„Panevėžio“ futbolininkai „Optibet A lygoje“ lieka ketvirti. / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Rungtynės atnaujintame Kauno S.Dariaus ir S.Girėno stadione pasižymėjo atkaklia kova, tačiau sukurti pavojingų progų komandos viena kitai beveik neleido. Geriausiomis galimybėmis pasižymėti komandos apsikeitė pirmojo kėlinio pabaigoje, kai šeimininkų žaidėjo Philippo Schellneggerio smūgį po gynėjų klaidos atrėmė vartininkas Rafaelis Broetto, o prie kitų vartų Elivelto smūgiu galva pasiuntė kamuolį virš vartų.

Antrajame kėlinyje pavojingą smūgį galva po standartinės padėties į „Panevėžio“ vartus atliko Edvinas Girdvainis, tačiau pataikė tiesiai į vartininką. Aukštaitijos sostinės ekipos futbolininkai šeimininkams kėlinio viduryje keletą kartų pagrasino tolimais smūgiais, tačiau pritrūko šiek tiek tikslumo.

Didžiausi gaisrai prie abiejų vartų vėl užsiliepsnojo kėlinio pabaigoje, bet abukart vartininkai apgynė savo tvirtoves, o pakartoti smūgių puolėjams neleido pirmi prie kamuolio suskubę gynėjai.

Dar po tašką į savo sąskaitas įsirašiusios komandos turnyro lentelėje liko savo pozicijose: „Kauno Žalgiris“ (57 taškai) – trečias, „Panevėžys“ (55) – ketvirtas. Tiesa, kauniečiai taškais jau pavijo antrąją vietą užimančią Kauno raj. „Hegelmann“ komandą ir dar turi vienerias rungtynes atsargoje.