„Kauno Žalgiris“ gargždiškiams šansų nepaliko

„Optibet A lygos“ šventinę rungtynių dieną vainikavo „Kauno Žalgirio“ pergalė prieš lentelės gale besirikiuojančius gargždiškius. Paskutinės 7-ojo turo rungtynės baigėsi Roko Garasto auklėtinių pergale prieš Gargždų „Bangą“ 2:0 (2:0).
Rungtynių akimirka / zalgiris.lt nuotr.

11-ąją minutę Florianas Davidas gavo puikų perdavimą prie pat vartų ir realizavo progą išvesdamas žaliai baltus į priekį.

R.Garasto auklėtiniai ir toliau kontroliavo rungtynių tempą ir dar iki pertraukos F.Davidas persvarą padvigubino.

Po pergalės „Kauno Žalgiris“ su 12 taškų kyla į trečią lentelės vietą, o Gargždai su keturiais taškais lieka priešpaskutiniai.