„Kauno Žalgiris“ patyrė krachą Konferencijų lygos rungtynėse

Velso ekipa „The New Saints“ suteikė futbolo pamoką „Kauno Žalgiriui“. Europos Konferencijų lygos antrojo etapo rungtynėse Marijampolėje antradienį Velso komanda sutriuškino Kauno futbolininkus 5:0 (4:0).

„Žalia balta, žalta balta“, – girdėjosi Marijampolės tribūnose „Kauno Žalgirio“ jaunųjų sirgalių šūksniai, tačiau juos greitai pritildė atvykėliai iį Velso.

Nors šiuo metu ketvirtą vietą A lygoje užimantis „Kauno Žalgiris“ neprastai pradėjo rungtynes, 8-ąją minutę Lietuvos klubą užklupo svečių greita ataka. Ją pradėjęs Leo Smithas sužaidė „sienelę“ su komandos draugu, o atsidūręs atakos smaigalyje šaltakraujiškai nuginklavo Deividą Mikelionį.

Intriga mače išgaravo pirmojo kėlinio penkių minučių atkarpoje, kai Roko Garasto treniruojama komanda praleido dar tris įvarčius.

35 minutę po baudos smūgio Danielis Daviesas galva pelnė antrąjį mačo įvartį.

38 minutę jis vėl sulaukė perdavimo į baudos aikštelę ir išmintingu smūgiu galva nukreipė kamuolį į kitą vartų pusę nei stovėjo vartininkas.

Akivaizdu, kad „Kauno Žalgirio“ žaidėjai pasimetė, nes dar po dviejų minučių du šeimininkų komandos gynėjai nepataikė į kamuolį, kurį Declanas McManusas iš arti nukreipė į vartus.

Velso komanda baigė triuškinti Kauno klubą pačioje mačo pabaigoje, kai tolimu smūgiu pasiuntė kamuolį nuo virpsto į vartus Jordanas Williamsas, įmušęs penktąjį rungtynių įvartį.

Nors antrajame kėlinyje „Kauno Žalgiris“ stengėsi laikyti iniciatyvą ir sykį pasiuntė kamuolį į varžovų vartus, jis nebuvo įskaitytas dėl nuošalės.

Visus reikalus pirmajame kėlinyje išsprendusi Velso komanda išsivežė triuškinamą pergalę, nuo kurios atsispirs per atsakomąsias rungtynes namie liepos 29 dieną.

Primename, kad pirmajame Konferencijų lygos etape „Kauno Žalgiris“ įveikė Gibraltaro komandą, o „The New Saints“ nugalėjo Šiaurės Airijos „Glentoran“.