Paskutinė akcijos diena! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.

Keturi klubai užsitikrino vietas atkrintamosiose, D.Rumšas skriaudė „Man Utd“ žvaigždes

UEFA Čempionų lygoje trečiadienio vakarą sužaistos dar aštuonerios rungtynės, po kurių vietas atkrintamosiose užsitikrino Miuncheno „Bayern“, Madrido „Real“, Milano „Inter“ ir San Sebastiano „Real Sociedad“. Jie prisijungė prie antradienį tą patį padariusių „Manchester City“ ir „RB Leipzig“.
Donatas Rumšas rodo raudoną kortelę Marcusui Rashfordui
Donatas Rumšas rodo raudoną kortelę Marcusui Rashfordui / Imago / Scanpix nuotr.

A grupėje ir toliau be nuostolių žengia Miuncheno „Bayern“ klubas.

Bavarai namuose 2:1 pranoko Stambulo „Galatasaray“ ekipą. Abu įvarčius nugalėtojams pelnė Harry Kane'as, o jau per pridėtą laiką svečių gretose pasižymėjo Cedricas Bakambu.

Ketvirtą pergalę iškovoję Vokietijos čempionai užsitikrino kelialapį į atkrintamąsias.

Dramatiškiausiai klostėsi mačas Danijoje, kur vietos „Kobenhavn“ susitiko su ne pačius geriausius laikus išgyvenančiu „Man Utd“.

Mančesterio ekipa po dviejų Rasmuso Hojlundo įvarčių pirmavo 2:0, bet 42-ąją minutę mačui teisėjavęs geriausias Lietuvos teisėjas Donatas Rumšas raudoną kortelę parodė Marcusui Rashfordui.

Likę dešimtyje „raudonieji velniai“ dar iki pertraukos praleido Mohamedo Elyounoussi ir Diogo Goncalveso įvarčius ir rezultatas tapo lygus – 2:2.

Visgi net rungtyniaudami dešimtyje svečiai sugebėjo dar kartą išsiveržti į priekį, kai 69-ąją minutę pasižymėjo Bruno Fernandesas, bet ir to neužteko.

83-ąją minutę Lukas Lerageris įmušė trečią danų įvartį, o dar po penkių minučių laiką Roony Bardghji išplėšė ir pergalę 4:3.

Po pergalės „Kobenhavn“ pakilo į antrą poziciją, o „Man Utd“ tūno A grupės dugne.

B grupėje tvirtą žingsnį link atkrintamųjų žengė Londono „Arsenal“, namuose 2:0 palaužęs „Sevilla“ ekipą.

„Kanonieriams“ įvarčius pelnė Leandro Trossardas ir Bukayo Saka.

B grupėje „PSV Eindhoven“ klubas, 1:0 namuose palaužęs „Lens“, dabar su juo dalijasi 2-3 vietas grupėje.

Olandams pergalę garantavo veterano Luuko de Jongo taiklus smūgis.

C grupėje pergalių seriją iki keturių pratęsė Madrido „Real“ klubas, 3:0 įveikęs „Braga“ iš Portugalijos.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Brahimas Diazas, Vinicius Junioras ir Rodrygo.

Pergalė Ispanijos sostinės ekipai garantavo kelialapį į aštuntfinalį.

Visus keturis mačus Čempionų lygoje šiemet kol kas laimėjo tik trys komandos – „Real“, „Bayern“ ir titulą ginantis „Manchester City“.

Kitas grupės mačas tarp „Napoli“ ir Berlyno „Union“ Italijoje baigėsi taikiai 1:1. Vokietijos klubui tai buvo pirmieji taškai šiame turnyre.

D grupėje abu kelialapius į atkrintamąsias po trečiadienio nugvelbė San Sebastiano „Real Sociedad“ ir Milano „Inter“.

Baskai 3:1 namuose pranoko Lisabono „Benfica“ ekipą, o italai Lautaro Martinezo realizuoto baudinio dėka svečiuose 1:0 įveikė „Salzburg“.

„Real Sociedad“ ir „Inter“ likus dviem turams iki grupės etapo pabaigos turi po 10 taškų ir trečioje pozicijoje esantį „Salzburg“ lenkia jau 7 taškais.