Keturis įvarčius per kėlinį praleidęs „Bayern“ – sudorotas lygos vidutiniokų

Vokietijos Bundeslygoje šeštadienį užfiksuota didelė sensacija. Daugkartiniai šalies čempionai ir lygos lyderiai Miuncheno „Bayern“ futbolininkai svečiuose net 2:4 nusileido „Bochum“ ekipai.
Miuncheno „Bayern“
Miuncheno „Bayern“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Bavarai jau 9-ąją minutę po Roberto Lewandowskio tikslaus smūgio išsiveržė į priekį, tačiau netrukus įkrito į milžiniško gylio duobę.

Komandos tarsi apsikeitė vaidmenimis – „Bochum“ siuntė vieną įvartį po kito ir per pirmą kėlinį galiausiai varžovams atseikėjo net keturis tikslius smūgius.

14 min. pasižymėjo Christopheris Antwi-Adjei, 38 min. – Jurgenas Locadia (11 metrų baudinys), 40 min. – Christianas Gamboa, o 44 min. – Gerritas Holtmannas.

Po pertraukos svečius dar bandė gelbėti R.Lewandowskis, pelnęs antrą savo įvartį 75 min., tačiau laiko buvo per mažai ir „Bayern“ patyrė ketvirtą pralaimėjimą šio sezono Bundeslygoje.

Čempionai su 52 taškais išlieka pirmi ir vis dar turi ganėtinai saugų 9 taškų pranašumą prieš Dortmundo „Borussia“, kuris po šio turo gali sumažėti iki šešių.

„Bochum“ su 28 taškais rikiuojasi 11-ti.