Komiška situacija: teisėjas futbolo mače pridėjo 42 minutes ir buvo suspenduotas

Bolivijos futbolo federacija suspendavo šešis teisėjus po to, kai šie pridėjo net 42 minutes.
Temos: 2 Kolumbija Futbolas

„Palmaflor“ nugalėjo „Blooming“ ekipą 3:2 pirmadienį, tačiau teisėjų korpuso vadovai šias rungtynes išsamiai peržiūrėjo, mat kova aikštėje vyko net 132 minutes lyjant stipriam lietui.

Teisėjas Julio Gutierrezas pridėjo laiko dėl užsitęsusios peržiūros ir susistumdymo, kurio metu parodė dvi raudonas korteles.

Tačiau „Palmaflor“ pergalingas įvartis buvo įmuštas jau 38-ąją pridėto laiko minutę ir tai sukėlė abejones.

Speciali komisija dieną po mačo suspendavo visus teisėjus.

„Blooming“ klubas skundėsi, kad, pridedant tiek laiko, buvo kaip reikiant rizikuojama žaidėjų sveikata.

„Palmaflor“ klubo vadovas yra buvęs Bolivijos prezidentas Evo Moralesas, kuris socialiniuose tinkluose gyrėsi, jog jo komanda laimėjo nepaisant „įtartinų teisėjų“.

E.Moralesas valdė šalį 2006-2019 metais.