Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Komiški vaizdai Afrikos čempionate: favoritų susitikime nerado pripūsto kamuolio

Prieš kelias dienas Kamerūne prasidėjusiame Afrikos futbolo čempionate antradienio vakarą akis į akį stojo vieni turnyro favoritų, bet Juodojo žemyno žvaigždėms teko susidurti su neįprasta problema.
Mohamedas Salahas
Mohamedas Salahas / „Scanpix“/AP nuotr.

D grupės rungtynėse susitiko Nigerijos ir Egipto rinktinės.

Vis dėlto jau pirmajame kėlinyje susitikimą teko stabdyti bent tris sykius dėl komiškos priežasties – teisėjas niekaip nerado pakankamai pripūsto kamuolio.

Pirmą kartą žaidėjai ėmė skųstis per minkštu žaidimo įrankiu sužaidus keliolika minučių, o net ir jį pakeitus, 19-ą minutę arbitras vėl sustabdė rungtynes ir gestais rodė, jog kamuolyje – nepakankamai oro.

Bet jau po trijų minučių kamuolį ir vėl teko keisti – tai buvo padaryta tik po kurį laiką užtrukusių tinkamai pripūsto kamuolio paieškų.

Tokie nesklandumai Kamerūne sukėlė ir erzelį, ir pašaipas socialiniuose tinkluose.

Internautai pasimėgaudami kūrė pokštus apie pripūsto kamuolio nerandančius Afrikos čempionato organizatorius.

Galiausiai, net triskart pristabdžius rungtynes jos įsibėgėjo, o pergalę minimaliu rezultatu iškovojo triskart Afrikos čempionų karūną paveržusi Nigerija – 1:0.

Vienintelį įvartį sužaidus lygiai pusvalandį Nigerijos komandai pelnė „Leicester City“ futbolininkas Kelechi Iheanacho.

D grupėje be Nigerijos ir Egipto dar žaidžia Sudano ir Bisau Gvinėjos rinktinės.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant