„TransINVEST“ kelionė Europoje baigėsi vos prasidėjus

Vilniaus rajono „TransINVEST“ baigė kelionę UEFA Konferencijų lygoje. Ketvirtadienio vakarą Aurimo Tamaliūno vadovaujama komanda LFF stadione pralaimėjimo ir antrojo atrankos etapo atsakomąsias rungtynes „Mlada Boleslov“ klubui iš Čekijos – 0:1.
Henrique Devensas
Henrique Devensas / Elvio Žaldario nuotr.

Prieš savaitę Čekijoje vykusį susitikimą „transportininkai“ pralaimėjo 0:2.

Pirmajame kėlinyje čekai kiek ilgiau kontroliavo kamuolį, tačiau pavojingesnių epizodų nebuvo nei prie vienų, nei prie kitų vartų.

Po pertraukos šeimininkai atkuto. „TransINVEST“ buvo aktyvesni, turėjo keletą pusprogių ir atrodė, kad brandina įvartį, tačiau įmušti taip ir nepavyko, o tada atėjo 79-oji minute ir po keitimo aikštėje pasirodęs Matyasas Vojta iš labai aštraus kampo pasiuntė kamuolį po Vilniaus rajono komandos vartų skersiniu.

Priminsime, kad vietą Europoje „TransINVEST“ užsitikrino sensacingai praėjusį sezoną laimėję LFF taurės turnyrą, nors tuo metu žaidė tik Pirmoje lygoje.

Čekijos klubas trečiajame Konferencijų lygos atrankos etape susitiks su Beer Ševos„Hapoel“ (Izraelis) arba Varnos „Černo More“ (Bulgarija).