Kontrolinės rungtynės: Čekija įveikė rusus, Lenkija pralaimėjo olandams

Kontrolines futbolo rungtynes trečiadienio vakarą žaidė penkios „Euro 2016“ dalyvausiančios komandos. Dvi komandos patyrė nesėkmes prieš Europos pirmenybėse nežaisiančias rinktines.
Tomašas Rosicky pelnė puikų įvartį
Tomašas Rosicky pelnė puikų įvartį / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Romelu Lukaku įvartis prieš pat mačo pabaigą išgelbėjo Belgijos rinktinę nuo pralaimėjimo prieš savus sirgalius Briuselyje, kur 1:1 sužaista su Suomijos ekipa.

K.Hamalainenas išvedė suomius į priekį 89-ąją min., tačiau R.Leukaku sugebėjo išplėšti lygiąsias 89 min.

68 porc. laiko kamuolį kontroliavę belgai atliko net 33 smūgius link vartų, tačiau tik septyni iš jų skriejo į vartų plotą. Taikiklį iki turnyro Prancūzijoje dar reikės gerai paderinti.

Kaspero Hamalaineno įvartis

Lenkijos mieste Gdanske vietos futbolininkai 1:2 turėjo pripažinti Nyderlandų rinktinės pranašumą.

V.Janssenas įmušė pirmąjį mačo įvartį 33 minutę, A.Jedrzejczykas 60-ąją minutę rezultatą išlygino, tačiau pergalę olandams 76 min. atnešė Georginio Wijnaldumas.

Georginio Wijnaldumo įvartis

Insbruke jėgas išbandė Rusijos ir Čekijos futbolininkai, kurių susitikimą 2:1 laimėjo pastarieji.

Aleksandras Kokorinas pelnė įvartį jau 6-ąją minutę, tačiau Čekijos rinktinės veteranas Tomašas Rosicky 49 min. išlygino rezultatą, o 90-ąją minutę pergalę čekams atnešė Tomašo Necido įvartis.

Tomašo Rosicky puikus įvartis

Islandijos futbolininkai atkakliose rungtynėse Osle 2:3 pralaimėjo Norvegijos rinktinei.

S.Johansenas įmušė jau 1-ąją minutę, islandas S.Ingasonas 36-ąją min. trumpai buvo atstatęs lygybę, tačiau P.Hellandas jau po 5 minučių išvedė norvegus į priekį.

Antrajame kėlinyje Norvegijos rinktinės gretose pasižymėjo A.Sorlothas (67 min.), o G.Sigurdssonas 81-ąją minutę 11 metrų baudiniu įmušė antrą komandos įvartį.